nie piszemy posta pod postem
McBoss pisze:- Podlaczywszy tylne prawe drzwi (kostke na slupku) (tylko z odlaczonym zamkiem, bo go odcialem, musze go polutowac niedlugo) napiecie wzrasta o jakies 0.2A
czyli na prawych, tylnych drzwiach mamy pobór około 0.2A (prąd, nie napięcie)
McBoss pisze:- Z podlaczonymi oboma przednimi i tylko prawymi tylnymi drzwiami przewaznie pobor pradu byl w okolicach 0.25-0.30A.
z tego wynika że jednak przednie drzwi problemu nie robią...tylko tylne prawe. Tak to rozumiem... skoro prawy tył ma pobór 0.2A, to reszta może przypadać na całe auto.
Nic nie piszesz o lewym tyle...
McBoss pisze:- Odlaczylem wtyczke od silniczka szyb i pobor pradu przy zamknieciu auta z pilota wynosi 0.03A, ale tez nie zawsze sie to udaje.
od którego silniczka? Rozumiem, że prawy tył...
McBoss pisze:- Zauwazylem, ze kierunkowskazy przy zamykaniu auta komunikuja (zaswiecaja sie) dopiero za trzecim razem gdy klikam na pilocie zamkniecie auta, do tego rygiel od strony kierowcy nie chowa sie calkowicie, za pierwszym kliknieciem lekko sie chowa, za drugim bardziej, ale nie do konca, mimo to dioda mruga i drzwi sa zamkniete.
niesprawne zamki = brak sygnalizacji kierunkami przy zamykaniu auta
McBoss pisze:Modul komfortu ma blad (1329) ktory caly czas jest i nie da sie go usunac (dziala w trybie awaryjnym - pojedynczego obwodu), wiec mimo, ze gdy wszystko jest podlaczone i dziala to jednak gdzies w kabelkach jest problem, czyz nie?
błąd może być także spowodowany wadliwym silniczkiem szyby. Możesz odłączyć wszystkie drzwi, skasować błąd...podłączać furtki po kolei i sprawdzać kiedy błąd się pojawi.